Cena - skontaktuj się z nami.
Opis
EPSON ELPDC30 to bezprzewodowy wizualizer 4K UHD. Idealne rozwiązanie dla nauczycieli, którzy chcą odmienić cyfrowe nauczanie. Rozdzielczość 4K UHD i 13-megapikselowa kamera zapewniają oszałamiającą jakość obrazu w każdym środowisku nauczania. Wizualizer posiada obszar rejestrowania do A3, a w połączeniu z projektorem firmy Epson treści można wyświetlać na dużym ekranie, aby były dostępne dla wszystkich uczniów. 230-krotny zoom pozwala udostępniać i omawiać każdy szczegół w doskonałej wyrazistości.

Wizualizer ELPDC30 można połączyć bezpośrednio z głównym wyświetlaczem bezprzewodowo lub za pośrednictwem Miracast z prędkością 30 kl./s (maks. 60 kl./s bez Miracast), bez ograniczeń, jakie stwarza łączność HDMI.Kompaktowa, lekka konstrukcja i wbudowany uchwyt sprawiają, że obsługa jest bezpieczna i łatwa.

Cechy: • Treści w sali lekcyjnej w jakości HD
Bezprzewodowy wizualizer 4K UHD z kamerą o rozdzielczości 13 megapikseli i rozdzielczością 60 klatek na sekundę

• Pełna elastyczność i przenośność
Dwupasmowa łączność bezprzewodowa i lekka konstrukcja

• Najdrobniejsze szczegóły w dużym formacie
230-krotny zoom i nasadka na mikroskop

• Rejestrowanie i nagrywanie
Rejestruj treści w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 4K i udostępniaj je innym

• Całkowita pewność niezawodnego działania
5 lat gwarancji w standardzie
Oznaczenia
Kod kreskowy
8715946717708
Symbol
V12HB09080
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
2.8kg
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B